CS Computer Systems
Zapošljavanje

CS tim svakodnevno raste i upotpunjava se novim stručnjacima. Ukoliko želite postati jedan od njih, molimo Vas ispunite obrazac za zapošljavanje, te priložite svoj životopis i fotografiju.

Trenutno su otvorene pozicije:

  • Rok prijave:
    31. listopada 2019.

    Opis posla

    - samostalan rad na aktivnom održavanju, administraciji i optimizaciji kompleksnih produkcijskih mrežnih sustava
    - projektna implementacija novih sustava i nadogradnja postojećih sustava
    - izrada tehničkih rješenja i specifikacija, prezentacija rješenja i tehnologija
    - proaktivno praćenje tehnologija i proizvoda vezanih uz mrežne tehnologije, predlaganje novih rješenja i optimizacija postojećih rješenja

    Uvjeti

    - Cisco tehnološki certifikati (CCNP routing&switching, CCNP service provider)
    - Cisco certifikat CCIE je prednost
    - prednost iskustvo u radu s IP mrežnim tehnologijama u složenom enterprise i SP okruženju
    - dubinsko poznavanje mrežnih koncepata i tehnologija (routing, switching, MPLS, QoS, security)
    - dubinsko poznavanje mrežnih protokola kao što su OSPF, BGP, MPLS
    - poznavanje Cisco mrežnih uređaja i rješenja
    - komunikativnost, profesionalnost, odgovornost, spremnost na timski rad i dijeljenje znanja

    Stručna sprema: Visoka stručna sprema, Magistar struke

    Potrebne godine iskustva: 3

    Jezici: Engleski (napredno)

    Vozačka dozvola: B

    Pridruži se timu koji radi na novom projektu i ima priliku graditi sutrašnjicu. Ako imaš strast za rad na arhitekturi programskog sustava i pratiš nove tehnologije onda smo mjesto gdje želiš raditi. Idealan smo balans rada, noviteta, zabave i izazova. Kod nas se imaš priliku pokazati i tako odrediti ulogu i smjer u kojem se želiš dalje razvijati.

    Uvjeti

    - iskustvo u radu na arhitetkuri programskih rješenja

    - poznavanje troslojne arhitekture, mikroservisa i rada s dokerima

    - snalaženje u programskom okruženju - .NET core (TFS ili Git)

    - dizajniranje sloja podataka - SQL (MsSql ili PostgreSQL), NO SQL (MongoDb), Caching (Redis ili Aerospike)

    - iskustvo rada po SCRUM metodologiji (ili sličnoj agilnoj metodi)

    - odgovornost, samostalnost i rad u timu

    - konkurentna plaća i podrška pri dodatnim edukacijama

    Pridruži se timu koji radi na novom projektu kao backend developer. Radimo s najnovijim tehnologijama i razvijamo se u skladu struke. Kod nas se imaš priliku pokazati i tako odrediti ulogu i smjer u kojem se želiš dalje razvijati. Bilo da imaš puno ili malo iskustva, javi se jer ovdje se svi zajedno razvijamo.

    Uvjeti/poželjno

    - snalaženje u programskom okruženju – Visual studio, .NET framework, .NET core (TFS ili Git)

    - dizajniranje sloja podataka - SQL (MsSql ili PostgreSQL), NO SQL (MongoDb), Caching (Redis ili Aerospike )

Prijavom na preferirano radno mjesto bit ćete razmatrani za sva ostala radna mjesta koja odgovaraju Vašim kompetencijama, te se nije potrebno prijavljivati na sva otvorena radna mjesta.

Ukoliko niti jedno od ponuđenih radnih mjesta ne odgovara Vašem profilu, slobodno se prijavite putem obrasca, bit ćemo slobodni kontaktirati Vas ukoliko se otvori radno mjesto koje bi vam odgovaralo.